محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

04135564937

درباره [ نام شرکت / فروشگاه ]

درباره ما

در این بخش شما می توانید شرکت خود را معرفی کرده و دیگر اطلاعات مرتبط با شرکت را بیان کنید. موارد این بخش به ترتیب شامل:

درباره ما

در اغلب سایت ها صفحه ای به نام «درباره ما» یا «درباره [نام شرکت/فروشگاه]» ایجاد می شود. بازدید کنندگان سایت با مطالعه این صفحه آشنایی عمومی با شرکت شما پیدا کرده و متوجه می شوند که آیا سایت شما، نیاز و خواست آنها را برآورده می کند یا نه؟
«درباره ما» صفحه ای است برای جلب اعتماد مشتری و ایجاد شناخت در وی و لازم است که اطلاعاتی در مورد شرکت، فعالیت ها، دستاوردها، افتخارات و صنعت مورد فعالیت در این صفحه بیان شود.
در این صفحه شما می توانید این اطمینان را نیز در مشتری ایجاد کنید که قادر به پاسخگویی به نیازهای او هستید.
همچنین می توانید توضیح کوتاهی در مورد تاریخچه ی شرکت، اهدافی که دنبال می کنید، سیاست ها و چشم اندازی که برای کسب و کار خود ترسیم کرده اید، مطالب کوتاهی بیان کنید.
توجه کنید که مطالب شما نباید طولانی و خسته کننده باشد. متن شما باید از نظم و انسجام کافی برخوردار بوده، دارای هدف، ساده و کوتاه باشد. در پایان متن نیز «ترغیب به عمل» (Call to action) را فراموش نکنید. یعنی حتما مشتری را برای «خرید، اخذ نمایندگی، بازدید از سایت» و یا هر عمل دیگری که مایل هستید، دعوت کنید.
قرار گرفتن یک فیلم، مثلا فیلم معرفی شرکت، یا تعدادی عکس از شرکت/فروشگاه و قسمت های مختلف آن، حس اعتماد و اطمینان را در مشتری تقویت خواهد کرد. بنابراین لازم است که تصاویر و فیلم های مربوطه را تهیه و جهت درج در سایت مورد استفاده قرار دهید.
برای روشن شدن بیشتر موضوع 2 نمونه متن شرکتی و فروشگاهی به عنوان پیشنهاد تسهیل گستر در ذیل درج شده است که قابل ویرایش می باشند و شما می توانید با استفاده از آنها، متن های خود را تهیه کنید.

نمونه متن شرکتی

شرکت [نام شرکت] فعالیت خود را از سال [سال تأسیس] و با تولید [نام محصول/محصولات] در زمینی به مساحت [وسعت] با [تعداد سالن/خط تولید] سالن/خط تولید، در [محل قرار گیری شرکت] آغاز نمود. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند.
شرکت [نام شرکت] در سال [سال] با اجرای تمامی استانداردها، موفق به اخذ گواهی نامه های استاندارد ملی/بین المللی [نام و عنوان گواهی نامه] از [نام مرکز داخلی/خارجی ارائه دهنده ی گواهی نامه] شد و در حال حاضر محصولات خود را طبق این استاندارد تولید و روانه ی بازار می کند.
شرکت [نام شرکت] قصد دارد در آینده و طبق برنامه های تدوین شده، علاوه از تولید [نام محصولات اصلی] محصولات جانبی آن و نیز [نام محصولات جدید] را نیز تولید و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست و بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش ببندد.
تعویض، ارسال سریع کالای خریداری شده و مکانیزم های نرم افزاری حرفه ای برای مدیریت روابط فیمابین، خدماتی است که ما برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم.
شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از این قسمت ثبت نام کنید، جهت خرید هر یک از محصولات ما از منوی محصولات و جهت اخذ نمایندگی از صفحه  درخواست نمایندگی اقدام کنید.

نمونه متن فروشگاهی

مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه آسوده گونه های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد، و یا کمبود وقت، سبب می شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت گیر تبدیل گردد.
فروشگاه [نام فروشگاه] از سال [سال تأسیس] در زمینه ی فروش محصول/محصولات [نام محصول/محصولات] شرکت/شرکت های معتبری چون [نام شرکت های داخلی یا خارجی معتبر] فعالیت دارد. این شرکت در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داد و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است.
[نام فروشگاه] اکنون با اتکا به تجربه های خود در تجارت و مشتر‌ی مداری و با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها در صنعت ارتباطات، اقدام به ایجاد مركز خريد اینترنتی [نام فروشگاه] نموده تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش برای مشتریان پر مشغله در عصر ارتباطات باشد.
هدف مدیران [نام فروشگاه] خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تأمین رضایت حداکثری آنها است.
خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.
تعویض، ارسال سریع کالا به شیوه های مختلف، امکان ارسال هدیه به دیگران، مکانیزم های نرم افزاری حرفه ای برای مدیریت روابط فیمابین، خدماتی است که ما برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم.
شما بدون اتلاف وقت، در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا ...)، قادر خواهید بود متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب و خرید نمایید.
همچنین می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، برای خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی  اقدام کنید.